Σάββατο, 2 Ιουνίου 2012

Οι υποψήφιοι βουλευτές της «Χρυσής Αυγής»


 Οι λίστες για τις εκλογές της 17ης Ιουνίου:


Λαϊκός Σύνδεσμος - Χρυσή Αυγή

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
1) ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
2) ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4) ΑΛΕΥΡΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
5) ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΣΒΟΥ
1) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2) ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
3) ΚΑΡΥΤΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
1) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2) ΔΗΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3) ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΞΑΝΘΗΣ
1) ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΚΑΣΙΔΟΚΩΣΤΑ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
3) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
1) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3) ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
4) ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
1) ΤΟΥΦΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΦΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
3) ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4) ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5) ΧΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
1) ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
2) ΧΑΓΙΑΝΝΗΣ (ΚΑΜΠΑΝΗΣ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
3) ΛΑΖΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
1) ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2) ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
3) ΜΑΝΔΡΑΠΗΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4) ΛΙΑΝΤΙΝΙΩΤΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
5) ΜΠΟΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
6) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΛΕΙΑΣ
1) ΚΡΕΣΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2) ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3) ΛΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
4) ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
1) ΒΛΑΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2) ΓΕΝΟΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
3) ΔΟΥΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
1) ΤΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α’ ΠΕΙΡΑΙΑ
1) ΚΟΥΖΗΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2) ΚΡΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3) ΣΑΡΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5) ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ
1) ΛΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3) ΠΑΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4) ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
5) ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6) ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
1) ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2) ΓΛΥΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3) ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4) ΧΑΜΠΙΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΑΜΟΥ
1) ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΖΩΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
1) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
1) ΛΕΜΕΝΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
2) ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΙΜΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΧΑΪΑΣ
1) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΒΡΑΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3) ΓΙΑΧΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
4) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5) ΔΕΜΕΣΤΙΧΑ ΑΡΕΤΗ του ΜΙΧΑΗΛ
6) ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7) ΦΡΙΓΓΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
1) ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΤΑΣ
1) ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2) ΓΚΙΡΕΜΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
3) ΜΠΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
1) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
3) ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4) ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5) ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
6) ΑΡΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΩΚΙΔΑΣ
1) ΛΕΚΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
1) ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2) ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1) ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
1) ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2) ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3) ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4) ΝΤΟΡΜΠΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
1) ΓΕΡΜΕΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΧΟΥΡΜΟΥΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3) ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
1) ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
2) ΛΟΡΙΔΑΣ ΦΑΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
1) ΚΑΡΕΦΥΛΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
2) ΚΑΤΣΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΓΩ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
1) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΓΡΙΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3) ΚΕΧΑΓΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΒΥΡΩΝΑ
4) ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
1) ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΡΑΜΑΣ
1) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2) ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ-ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3) ΑΧΙΛΛΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4) ΤΑΣΚΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΒΡΟΥ
1) ΒΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2) ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3) ΠΑΥΛΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4) ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ
5) ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
1) ΣΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3) ΤΣΩΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4) ΤΣΙΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5) ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
1) ΜΙΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΙΟΥ
1) ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2) ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
1) ΡΗΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
2) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
3) ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4) ΗΛΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1) ΜΙΣΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
2) ΧΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3) ΜΠΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4) ΤΖΟΥΜΑΝΕΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
1) ΣΙΩΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
3) ΤΣΩΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
4) ΧΛΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
1) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2) ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
3) ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4) ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
5) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1) ΓΡΕΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3) ΔΕΛΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ
4) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ(ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5) ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6) ΜΠΑΤΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7) ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΓΛΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
8) ΠΑΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
9) ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
10) ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1) ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2) ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
3) ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4) ΜΟΥΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5) ΣΟΥΠΙΑΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΙΛΚΙΣ
1) ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΩΡΑΙΟΖΗΛΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3) ΛΙΜΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4) ΔΕΜΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
1) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
2) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4) ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5) ΜΠΛΟΥΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
1) ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
2) ΖΟΥΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
3) ΑΛΕΥΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ
4) ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5) ΦΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1) ΜΠΙΜΠΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2) ΤΣΑΓΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3) ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4) ΓΙΑΝΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5) ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΟΔΟΠΗΣ
1) ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2) ΚΟΥΚΟΥΜΠΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3) ΤΑΦΡΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
1) ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2) ΑΝΔΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3) ΚΑΤΕΒΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ
4) ΚΑΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
1) ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
2) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3) ΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4) ΝΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
5) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
1) ΓΚΛΕΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΚΟΚΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3) ΜΠΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4) ΦΑΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5) ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
1) ΜΙΧΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2) ΜΠΑΡΜΠΟΥΡΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3) ΜΠΑΡΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4) ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ  ΤΡΥΦΩΝ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5) ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  του  ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
6) ΒΑΡΕΛΑ  ΘΕΟΔΩΡΑ  του  ΙΩΑΝΝΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
1) ΣΚΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
2) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΓΑΒΡΙΗΛ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
1) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2) ΛΙΑΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
1) ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2) ΟΡΦΑΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3) ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4) ΜΠΟΥΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
5) ΣΤΡΑΒΟΚΕΦΑΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΛΑΣ
1) ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΙΣΑΑΚ
2) ΒΑΡΕΛΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3) ΚΑΤΣΑΡΑ-ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4) ΤΣΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
1) ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ  ΗΛΙΑΣ του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2) ΚΑΤΑΤΣΗ  ΜΑΡΙΑ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3) ΜΠΟΛΑΡΗ  ΠΑΓΩΝΑ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4) ΡΗΓΑΤΟΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ  του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5) ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του  ΑΝΔΡΕΑ
6) ΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7) ΡΕΜΠΑΠΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  του  ΙΩΑΝΝΗ
8) ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9) ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΥ  ΦΩΤΕΙΝΗ  του  ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α’ ΑΘΗΝΩΝ
1) ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ)
2) ΒΟΥΛΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3) ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ  του  ΕΥΤΥΧΙΟΥ
4) ΚΑΨΑΛΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ  του  ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
6) ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7) ΣΙΜΟΣ  ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8) ΣΚΟΡΔΕΛΗ ΘΕΜΙΣ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
9) ΖΕΛΕΝΙΤΣΑ  ΜΑΡΙΑΝΘΗ  του  ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ
10) ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΑΣ  ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11) ΚΩΣΤΗ  ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΙΩΑΝΝΗΣ του  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
13) ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14) ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΗ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ  του  ΜΙΧΑΗΛ
15) ΤΣΙΑΜΑΝΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β’ ΑΘΗΝΩΝ
1) ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ)
2) ΖΑΡΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3) ΓΕΡΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5) ΓΙΑΝΝΟΓΚΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΟΥ
6) ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
7) ΚΕΡΑΣΟΒΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΙΩΑΝΝΗ
8) ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
9) ΛΕΜΟΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
10) ΤΑΓΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11) ΛΕΝΤΖΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
12) ΜΠΑΜΠΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
13) ΖΩΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14) ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
15) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16) ΝΙΚΟΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
17) ΛΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18) ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
19) ΤΣΙΚΟΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20) ΠΙΤΑΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια: